O nas

 

DB TECH należy do liderów wśród dostawców specjalistycznego sprzętu wyburzeniowego stosowanego powszechnie na całym świecie. Jesteśmy dumni z wiedzy opartej na ponad 20 latach doświadczenia w projektowaniu i budowie młotów hydraulicznych. Kierując się zdobytą wiedzą i ambicjami dajemy naszym klientom najnowocześniejsze rozwiązania stosowane w dzisiejszych konstrukcjach młotów. Nadal rozwijamy  innowacyjne technologie by dostarczyć klientom urządzenia spełniające  najwyższe wymagania techniczne.

 

Młoty DB TECH zostały zaprojektowane tak, by zapewnić jak największą moc i wydajność w każdym miejscu pracy. Urządzenia DB TECH pracują na całym świecie w górnictwie, kamieniołomach i przemyśle budowlanym, spełniając stawiane przed nimi wysokie wymagania. Zawsze kładziemy nacisk na najwyższą jakość służąc radą i wsparciem w zakresie obsługi i serwisowania naszych produktów.

 

Wyłącznym dystrybutorem marki DB TECH w Polsce jest firma TRADE SYSTEM. Dbając o stały rozwój oferty zapewniamy naszym klientom najwyższe standardy bezpieczeństwa realizowanych zamówień. Kładziemy nacisk na najwyższą jakość obsługi. Zawsze służymy poradą i wsparciem w zakresie obsługi i serwisowania naszego sprzętu.

 

Zapraszamy do współpracy

 

TRADE SYSTEM